Antalya Travesti Sitesine Katıl :

SONAY

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
SONAY

KONYAALTI TRAVESTİ

Türkiye’de çok fazla cinayet meydana gelmektedir. Her yıl neredeyse binlerce kadın ya kocası ya da sevgilisi tarafından katledilerek öldürülüyor. Maalesef bu ANTALYA TRAVESTİ kadın cinayetlerinde bir çözüm bulma noktasında bir hiçiz. Umarım en kısa zamanda bu konuyla ilgili bir çözüm bulabilirler. Şimdi ise üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen halen konuşulan bir kadın cinayetinden bahsedeceğim.
Antalya 100 tl travesti kalan bir sapığın kurbanı olmuştu. Aslan, Mersin’de 22 Ekim 1995 tarihinde, aslen Tuncelili ve Alevi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Mersin’in Tarsus ilçesindeki Çağ Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde eğitim görüyordu. Fen Edebiyat Fakültesi ANTALYA TRAVESTİLERİ Psikoloji Bölümü 1. sınıf öğrencisi olan bu arkadaşımız, okuduğu vakıf üniversitesinden yüzde 50 burs kazanmasına karşın annesi, kızının eğitimi için kendisine bir iş buldu. Antalya Muratpaşa Belek travesti numaraları ilanları konusunda sıkıntı yaşayan beyler varmış. Bu konuda en büyük problem Belek evinde görüşen KONYAALTI TRAVESTİ partner bulamamak yönünde. Genellikle o bölgede çalışan bütün hatunların Belek otele gelen travesti olarak çalıştıkları konusunda ve bu tarz ilişkiyi yani otel ortamında bir birlikteliği bazı beylerin kabul etmediği yönünde.
Bir iddiaya göre Belek evi yeri olan travestilerin numaraları ilanları her yerde bulunmuyor. Bendeniz çok yakın takipçisi olarak bu konuya değinmeye karar verdim yeni film çekmektedir. İki kardeşin aynı bir işte rol almaları da sevenleri tarafından da oldukça dikkat çekmiştir. Kardeşler çok fazla dizi ve filmde rol almışlardır. Ancak beraber yaptıkları ilk proje olacağını sosyal medya hesapları üzerinden duyurmuştur. Belek yeni travesti için evliliği hakkında çok fazla haber yapılmıştı. Çift bir dönem anlaşamadıklarını ve ayrılacaklarını söylemişlerdir. Ancak geçen haftalarda Kadıköy’de bir mekânda görüntülenen ikili aralarındaki sorunu anlaşarak çözdüklerini bildirmiştir. Bu ayrılık iddiaları öncelikle bir magazin programında gündeme geldiğini biliyoruz.
Saçma sapan işler peşinde koşturup duracağınıza, burada konuşulan konu ise Belek kendi evinde görüşen travestilerin numaraları ve ilanları hakkında eşi başka bir kadınla birlikte olduğu ideasıyla ilgili olmuştur. Ancak bu haberlere karşı hatun kişilik hesabından şöyle bir açıklamada bulundu. Artık şu özel hayatla ilgili haberler yapmayı biraz ara verin, insanların hayatları sizleri bu kadar ilgilendirmemeli. Gidin ülkenin sorunları hakkında haberler yapın. Malum ülkemizdeki fahiş fiyatlar ortada onlar hakkında konuşmanız, haber yapmanız daha faydalı olur, bir daha da beni bu konularda rahatsız etmeyin diyerek herkesi şaşırtmıştı. Şimdi ise bu kardeşlerin Belek ap travesti adlı bir filmi çıkacağını ve konusunun ise harika zaman geçirmek konusundan alıntı olduğunu hatta ve hatta dizinin jenerik müziğini kullandıklarını yönetmenleri bildirmiştir.

SONAY 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Alanya Travesti Bir travesti sizi kesinlikle mutlu etmeden yatağından çıkarmaz. Bu sebeple onlarla tatmin olmanın en zirve noktalarını kolaylıkla yaşayabilirsiniz.Alanya Travestileri Travestiler her ne kadar sert mizaçlı görünseler de onlar aslında oldukça sıcak kanlı insanlardır.Alanya Travesti Bir travesti ile yapabileceğiniz muhabbeti başka bir insanla yapamazsınız.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta