Antalya Travesti Sitesine Katıl :

SEZEN

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
SEZEN

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya sadist travesti ile tatlı acılar içinde zevk almak isterseniz tek yapmanız gereken vip ilanlar bölümünden beni bularak ilanımdaki telefon numarasından bana ulaşmaktır. Hali hazırda, benim gibi bir Antalya sahibe köle travesti ile hayatınızda ANTALYA TRAVESTİ tatmadığınız zevk kalmaması için çaba sarf edeceğim.
Son dönemlerde boşanmalar, oldukça yoğun yaşanmaktadır. Ünlü oyuncu Antalya köle bu konularla ilgili geçen aylarda şöyle bir açıklamada bulunmuştu. Boşanacaksınız evlenmeyin arkadaşlar, avukat tanıdıklarım günde en az 4 kişi boşanmak için müracaat ediyor, şeklinde bir açıklama yaptı. Gerçekten ülkemizin hali çok kötüye gidiyor, nerede eski Antalya travesti hatunlar, şimdikilerin hepsinin burnu bir karış havada. Mantıklı doğru evlilikler yapmanız dileğiyle, diyerek sosyal medyada çok fazla tepki görmüştür. Konumuz boşanma olduğu için bu konuyla ilişkin gündemde olan Antalya fetish travesti gay pasif davasını anlatacağım. Çok severek evlenen çiftin boşanmaları da epey bir zor olmuştur. Her iki tarafında kendine göre istekleri vardır, ve bu isteklerin bir kısmı karşılanmayınca dava 3 seneye kadar uzatılmıştı, üç senenin ardından çift boşanmıştır.
Ben bu işi belki de gerçekten KONYAALTI TRAVESTİ zevk için yapıyorum ve Antalya Kemer travesti olarak, görüştüğüm tüm erkekleri mutlu ediyorum. Kemer yeni travestiler hepinizin malumu çok hoş olurlar, bunun nedeni koklanmamış birlikte olunmamış her travestinin Antalya yeni travesti kategorisine girmesinden kaynaklanır.
Şimdi biz nasıl okula gideceğiz, ANTALYA TRAVESTİLERİ dersler de nasıl gülüp, sizlerle şakalaşacağız. Gerçekten duyduğum andan itibaren ağlıyorum. Bizi yetiştiren öğretmenlerimiz yok, siz bizlere her zaman güçlü durmayı, asla pes etmemeyi öğrettiniz. Peki siz neden Kemer evi olan travesti numaraları için pes ettiniz. Her zaman her konuda güçlü durmayı, ne olursa olsun yıkılmamayı sizden öğrendik biz, ama şimdi hepimiz yıkıldım hocam acınız bizi yıktı. Düğününüzde bütün okulu davet etmiştiniz, burada kimsenin gönlü hatırı kalmasın diye. Siz bu kadar iyi kalpliyken neden bizi bıraktınız, Kemer ap travesti ilanları burada sizi çok sevdik, daima da çok seveceğiz. Her zaman kalbimizde olacaksınız, diğer tarafta sizi çok sevsin, orada kendinize dikkat edin, lütfen bir daha böyle şeyler olmasın sözleriyle bütün öğrencilerin yüreğini burkmuştu. Aynı okulda tanışmışlardır, ve esprileriyle, şakalarıyla öğrencilerin gönlünü fethetmeyi başaran çift son yolculuğunda da öğrencileri ve ailesi tarafından Kemer otele gelen travestiler olarak yalnız bırakılmadı.

SEZEN 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Muratpaşa Travestileri Bunu da sık sık yapar travestiler.Serik Travestileri Gittikleri yerde seksi kıyafetleriyle ve iç çamaşırlarıyla erkekleri etkileyip onları kolaylıkla yataklarına alırlar.Antalya Travesti Birbirinden güzel travestilerle hayallerinizdeki seksleri yaşamanız artı çok kolay.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta