Antalya Travesti Sitesine Katıl :

PHİLİP

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
PHİLİP

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya-travestileri
Antalya-travestileri

Antalya travesti İplerin benim elimde dedi ve beni dört duvar arasına kilitleyip gitti. Ben dört duvar arasına kapatılmayı hak etmedim. ANTALYA TRAVESTİ İşler bu hale nasıl geldi onu da bilmiyorum. Düşündükçe çıldıracak gibi Alanya travesti oluyorum. Bu dört duvar arasında ne yapar insan ? Nasıl yaşar ? Düşündükçe delirecek gibi oluyorum. Özgürlüğüm resmen elimden alındı ve tekrar özgürlüğüme ne zaman kavuşacağım bilmiyorum. Antalya travesti kadının beni buraya kapatmasında ki sebep ne anlamadım. Kendi isteğimle başladım Antalya travesti olarak çalışmaya ve şimdi kendi isteğim ile ayrılamıyorum Antalya travesti olarak çalışmaktan. Burada racon böyleymiş. Giriş kolay ama çıkış zormuş bunu şuan çok daha iyi anlıyorum. Daha düne kadar birlikte yiyip içip kahkaha atıp gülüp eğlendiğim ev arkadaşım Antalya travestileri tarafından şimdi bir odaya kapatılıyorum sırf Alanya travesti kaçmayayım ve Antalya travesti olarak çalışmaya devam edeyim diye. Belki dört duvar arasında kalırsam aklım biraz olsun başıma gelirmiş ve verdiğim kararın ne kadar yanlış olduğunu bir an önce idrak edermişim. Bu kadının bu yaptığını düşündükçe bu dört duvar arasında daha da deliye dönüyorum. Bu işe yıllar önce birlikte başladık, birlikte çok şeyi paylaştık, birlikte çok zorluk atlattık ama hiçbir zaman birbirimizi yalnız bırakmadık, birbirimize sırt çevirmedik. Sürekli birbirimizin arkasını kollayan hatalarını örten yanlış yapmasını engelleyen iki arkadaştık bir Antalya travestileri ve Antalya travesti iki arkadaş olarak. Tama kabul ediyorum kavga edip tartıştığımız birbirimize kızıp konuşmadığımız zamanlar olurdu ama bunların hepsi birbirimizi çok sevdiğimiz içindi. Şimdi bu duruma gerçekten ANTALYA TRAVESTİLERİ anlam veremiyorum, aklım almıyor. Zaten kabullenemiyorum da. Aşık olduğumdan bahsediyordum daha birkaç saat öncesine kadar Antalya travestileri arkadaşıma ama aşık olduğumu duyduğu anda ve işi bırakmak istediğim anda Alanya travesti verdiği tepki çok anlamsızdı. Neden bu kadar büyük tepki vermişti bu Antalya travestileri Escort arkadaşım. Otur mantıklı düşün sonra seni buradan çıkaracağım dedi gitti ama aradan kaç saat geçti ne gelen var ne giden ve ben bu dört duvar arasında çok bunaldım. Gelir gelmez üzerine atlamaktan korkuyorum Antalya travestileri arkadaşımın.

PHİLİP 6666

Şehir :ANTALYA

Semt :LARA

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travesti Onu oldupu yerden kaldırdım ve birlikte arabaya bindik Lara travesti evime götürdüm yardım ettim ona ve o gün bu gündür dostluğumuz devam ediyor.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta