Antalya Travesti Sitesine Katıl :

PERVİN

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
PERVİN

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travesti İkici çocuk olan Antalya pasif ilanları eşini aldattığı hakkında birçok haber yapıldı. 2 çocuğu olan Almeda yeni ve Antalya ap gay ile Tolga dediğimiz adam arasında bir sorun olduğu konuşuldu. Bu haberler doğrultusunda ikili arasında sürtüşmeler olduğu ANTALYA TRAVESTİ hatta ve hatta bazı gazete merkezlerini şikâyet ettiği de söylenmiştir. Genel olarak sosyal medyada örnek bir çift olarak anılmamaktadırlar. Gerek ailesiyle olan ilgileri, gerekse rol aldıkları filmler, Antalya ap travesti dizilerle oldukça sevilmektedirler. Buradan belirtmek isterim ki Antalya travesti sitesi ve ilanları konusunda dizi ve filmlere ara veren ve şu sıralar gelen teklifleri değerlendiren ünlü oyuncu, 2017 yılında hayatını güzeller güzeli Antalya yeni travestiler ile birleştirdi. Görkemli bir düğünle dünya evine giren ünlü çift, Efehan ve Alina ismini verdikleri iki çocuğun da sahibi oldular. Birbirinden tatlı olan çocuklarıyla ilgisi oldukça dikkat çekmektedir. Hatta ve hatta bundan dolayı sayışman bir süre ekranlara ara verdiğinde vurgulamıştır. Ailemle vakit geçirmeyi çok özledim, uzun seneler çeşitli filmlerde, dizilerde rol aldım.Neskafe koymuş, bardağımdan ufak yudumlar alırken sizlere Muratpaşa travesti telefonu numarası birlikteliği yaşama şansını tanıyorum. İnternet ortamında bir Muratpaşa yeni travesti bulmak için geziniyorken, harika memeleri, geniş kalçaları ve daracık götü olan bir Antalya travesti partner bulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
Bunun yanında gittiği televizyon programların da da oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. Konser günüde şıklığından tarzından ödün vermeyen karaca kötü bir kaza sonucunda ayağı takılıp düşmüştür. Verdiği röportajda ise topuklu ayakkabından düşmek marifet ister, ve bu konuyla ilgili şöyle bir açıklama yapmıştır. Muratpaşa ap travesti partner için gerçekten her konuda gündemde olmayı başarabilen ANTALYA TRAVESTİLERİ tek sanatçıyım. Ne olursa olsun gündemden düşmüyorum. Ancak bu durum çok farklı, bu hatun merakı yüzünden sağlımdan oldum. Gerçekten benim için çok kötü bir durum bende böyle olmasını istemezdim. Ancak bazı kendini bilmez insanlar sahneye çıkmak istemediğimi söyleyip ve bunun için böyle bir şey yaptığımı söylemişlerdir. Ancak bu külliyen yalan ben şarkı söylemeyi seviyorum. Ve istemeseydim, böyle bir organizasyon düzenlemezdim. Ben dürüst bir insanım neysem oyum kimi sanatçılar gibi yapmacıktan bir şeyler yapmıyorum. Beni seven bu şekilde doğallığımla seviyorlar, diyerek bazı sanatçılara gönderme yapmıştır. Bu yazıyla birlikte sosyal medyada oldukça Muratpaşa gay pasif dikkat çekmiştir. Kimi sanatçı bu duruma tepki gösterirken kimi de görmezden gelmiştir. Karaca’nın bu sağlık sorunundan sonra sahnelere tekrardan geri döneceğini söylemiştir.Hem masaj hem seks keyfini deneyimlemek sizin elinizde, ben Antalya Korkuteli travesti telefonları numaraları olarak size bu keyfi kendi yerimde yaşatıyorum. Ufak tefek geçmişte yaşadığım problemler nedeniyle ben sadece kendi yerimde sizlerdi ağırlıyorum, dışarı çıkmıyorum, eve otele gitmiyorum.

PERVİN 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Bu site de sadece Antalya Shemale kızlar vardır.Sitesi ne 1117 Sayılı Muzir ve Neşriyattan Koruma Kanunun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçüklerin bu site yi gezmeleri YASAKTIR. Bu siteyi gezmek tamamıyla sizin seçiminizdir.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta