Antalya Travesti Sitesine Katıl :

ÖMÜR

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ÖMÜR

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travestİ
Antalya travesti

Ustalar sabah saat on gibi gelecekler. Ustalar gelene kadar bizde anca uyanmış oluruz, kahvaltı falan yaparız, bulaşıkları yıkar mutfağı temizleyip çıkarız oradan Antalya travesti adamlarda rahat rahat işlerini yaparlar diye düşündük. Mutfak dolapları o ANTALYA TRAVESTİLERİ kadar eskimiş ki dokunsak Antalya travestileri elimizde kalacak diye korkuyoruz artık, tadilat şart duruma gelmişti. Eve gelecek olan bu Lara travestileri ustaları da ev sahibi ayarlamış o gönderiyor. Üç kız yaşadığımız eve müşterilerimiz dışında giren Konyaaltı travesti ilk erkek olacak bu ustalar. Merakla gelecek olan ustaları bekliyoruz. Bizim Antalya travesti arkadaş biraz erkek düşkünüdür. Erkek görmesi yeterli üzerine atlaması için. Uyandığından beri kızı uyarıyor ustalar geldiğinde adamlardan uzak dur, edepli dur, düzgün giyin falan diye. Tamam tamam diyor ama bakalım adamlar geldiğinde nasıl davranacak. Bende hiç Antalya travestileri güvenmiyorum adamlara kur yapmadan duracağına ama göreceğiz. Sabah erkenden kalktım kahvaltıyı hazırladım sonra gidip kızları Antalya travesti uyandırdım. Sabah sekiz falan aha ustaların gelmesine iki saat var. Kahvaltıyı yaptık, bulaşıkları falan yıkadık. arkadaşıma telefon Konyaaltı travesti geldi acil Lara travestileri dışarıya çıkması gerekti. Gitme beni bu ile yalnız bırakma ben başa demem bu fingirdek ile dediysem de dinletemedim, bir şey olmaz yapmaz bir şey, söz verdi dedi. Saat on gibi kapı çaldı. Beklediğimiz başka kimse olmadığı için gelen kişi mutlaka tadilat için gelen ustalardır diye düşünerek odamdan çıkıp kapıyı açtım ve tahmin ettiğim gibi ustalar gelmiş. Bir uzun boylu, Antalya travestileri göbekli esmer bir adam. Diğer Antalya travesti usta da daha o dokuz yirmili yaşlarında esmer bir delikanlı. Benim için dikkat çekmeye değmeye kadar sıradan iki adam. Hemen içeriye alıp mutfağın yerini ve tadilat yapılacak yerleri gösterdim Konyaaltı travesti ve oturma odasına geçip işlerinin bitmesini bekledim. Benim oturma odasına geçmem ile birlikte arkadaşımın odasının kapısı açıldı ve mutfağa geçtiğini gördüm oturma odasından bakınca. Hemen yerimden kalktım ve arkasından bende mutfağa girdim. Mutfakta gördüğüm manzara hiç de sevimli değil. Bizim Antalya travesti kız en seksi ve en açık saten pijamalarına irini giyip mutfaktan su almaya gelmiş. Antalya travesti Olacak iş değil, hatta şaka gibi evin içerisinde saten seks geceliği ile gezmek ANTALYA TRAVESTİLERİ nedir. Üstelik Antalya travestileri kırmışı, dantelli ve transparan bir gecelik bu.

ÖMÜR 66666

Şehir :ANTALYA

Semt :LARA

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Erkek kardeşimin kafesi de öyle pasajın ortalarında bir yerde gelen geçenin en azından su almak için bile uğradığı bir yer.Lara travestileri Bir elimde süpürge bir elimde faraş dükkanın girişini ANTALYA TRAVESTİLERİ süpürüyorum dalgın bir şekilde.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta