Antalya Travesti Sitesine Katıl :

NAZLICAN

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
NAZLICAN

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Artık yuh dedirtecek bir ölüm planı yaptı. Filmleri aratmayan ölüm planı herkesi çok şaşırttı. İnternetten bomba yapını izleyerek evde ANTALYA TRAVESTİ kendisi bomba yaptı. Aşk için sevgi için ve bir Antalya travesti ile birlikte olabilmenin o dayanılmaz hazzına ulaşabilmek için ve karısı ile sevgilisinin arabasına koydu. Gerçekten akıl almaz bu olayın detaylarını sizlerle paylaşacağım. Bulabileceğiniz tek Dokuma gay cd numarası için Asmalıevler Mahallesi’nde apart işletmeciliği yapan M.A. otomobilinin sol arka çamurluğunun içinde beyaz bir poşet bulunduğunu fark etti. Birinin hayatından geçmiş olmak sana çok yakışacaktır, Dokuma yeni travesti çamurluktan düşen bu poşetin içinde renkli kablolardan oluşan bir bomba olduğunu görünce hemen polis ekiplerine haber verdi. Olaya hemen intikal eden polisler, bunun bir ev yapımı bomba olduğunu söyledi. Yönetici şok içindeydi, çok şaşırmıştı, kim bana böyle bir şey yapabilir ki demiştir. Polisler hemen adamı alıp polis merkezine gitti. Aracın üstünden çeşitli parmak izlerine de ulaştı. Antalya Merkez Şarampol Caddesi travesti numaraları ilanları telefonları hakkında arayış içerisinde iseniz ben Antalya travestileri Toprak. Bu sitede gezindiğinize göre seks konusunda size eşlik edecek ve sizi mutlu mesut edecek birisini arıyorsunuz demektir. Hal durum böyle olduğunda ister istemez benden daha iyisini ve güzelini de bulamayacağınızı biliyor olmalısınız. Muhterem bu aralar böyle hikayeler duymadınız, o dönemlerde baya yankı uyandıran bu durum kimileri tarafından çok saçma bulunurken kimileri tarafından çok haklı bir sebep diye savunuldu. Bu Travesti sevgili arkdaş hikayesine bir bakalım. Bir ritüel olarak her yıl bu zamanlarda yani Şubat tarihinde kutlanan ve sevgililer gününde bir Antalya travesti ile güzel zaman geçirme isteği milattan Sonra hepsi bir yana yani öyle zevk ve özel duygular dayanmaktadır. Rivayete göre Şarampol travesti seven ve onları çok arzulayan İmparator 2. Claudius Roma’yı kendi katı kuralları ile zalimce yöneten bir hükümdardı. Onun için en büyük problem ordusunda savaşacak asker bulamamaktı. Ona göre bu durumun tek sebebi Romalı erkeklerin aşklarını ve ailelerini bırakmak istememeleriydi. İşte bu yüzden Claudias, Şarampol kendi evinde görüşen evi yeri olan travestiler konusunda Roma’daki tüm nişan ve evlilikleri kaldırdı. Aziz Valentine, insanları evlendirmeye devam ettiği için tutuklandı ve yaptıklarının cezası olarak sopa ile dövülerek öldürüldü. Antalya aktif travesti denildiği zaman akla ilk gelen isim benim, bildiğiniz 21 santimetre boyutunda bir alete sahibim. Pasiflerin bir çoğu almakta zorlanıyorlar ve genelde beni sakso yaparak boşaltıyorlar, günde en az üç kere de boşalabilirim, çok Antalya aktif olabilen bir travesti hatunum.

NAZLICAN 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya Travestileri sizleri konforlu ve lüx evlerinde ağırlamak iç,in sabırsızlanmaktadır.Antalya Travesti kızlar sizlere her zaman ve heryerde oldukça kibar ve narin bir şekilde eşlik edebilir.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta