Antalya Travesti Sitesine Katıl :

KAHVE

KAHVE

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travesti Bir kahve aşığı olarak, hiç çay yaprağı okumaya gittiniz ve “ Çay neden tüm kehanet ihtişamını alsın?” Antalya travestileri Diye merak ettiniz mi? Eğer varsa, yalnız olmadığınızı bilin ve ne mutlu ki sizin için kahve falı var!
Bu yazımızda kahve falına hafif bir bakış atacağız. Antalya travesti Kahve falının tarihini ve kültürel arka planını ele alacağız, kahve kehaneti ve çay yaprağı okuma geleneklerini ve törenlerini karşılaştıracak ve karşılaştıracağız ve kendinize bir şans vermeniz için size bazı ipuçları vereceğiz. Bu kılavuza bayılacaksınız—kahve telvesinde okuduk. çay yapraklarını, şarap tortularını veya kahve telvelerini okuyarak gelecekteki olayları tahmin etme girişimine atıfta bulunan her şeyi kapsayan bir terimdir. Geleceği söylemek en eski insan geleneklerinden biridir, ancak bir çay fincanı içinde artıkları okuyarak geleceği anlatmak Asya ve Britanya İmparatorluğu arasındaki ticaret yolları boyunca Batı dünyasına geldi. Antalya travestileri Kahve kehanet uygulaması son derece bireyseldir, ancak çoğu uygulayıcının geleneği sürdürmek için uyduğu bazı genel ilkeler vardır. Antalya travesti Yaygın bir yöntem, bardağı ikiye bölmeyi içerir, böylece bir yarısı geçmiş olayları ayırt etmek için, diğeri ise geleceği tahmin etmek için kullanılır.
Benzer bir yöntem de bardağı ikiye böler, ancak olumlu ve olumsuz olayları ayırmak için yarıları kullanır. Bir yarısında görünen belirli bir sembol veya desen olumlu bir çağrışıma sahip olurken, diğer yarısında görünen aynı sembol olumsuz olarak yorumlanacaktır.
Hemen hemen tüm Türk kahvesi fal seansları, kahve fincanını bir fincan tabağı ile kapatıp ters çevirerek başlar. Bu kaotik prosedür, kahve telvelerini harekete geçirir ve görücüye çalışması için ilginç desenler ve tasarımlar verir.Kahve okumayı kendiniz denemek istiyorsanız, aramanız gereken bazı yaygın kalıpları burada bulabilirsiniz. Bir hikaye anlatmak için onları birbirine zincirlemek, ustalaşması zaman ve pratik gerektiren bir beceridir ve tasseografideki gerçek beceri burada yatar. Antalya travesti Kupanın duvarlarındaki dikey çizgiler, bir kişinin isteklerini temsil eder. Antalya travestileri Fincanın kenarına kadar uzanan bir kahve izi, temsil ettiği hedef için parlak bir geleceğin göstergesidir. Eksik çizgiler belirsizliği ve bir hedefe ulaşılamayabileceğini gösterir.Kahve okumalarında sayıların ikili bir yorumu vardır. Antalya travestileri Belirli bir sayı, basit bir süreyi temsil edebilir; örneğin, bir kupanın kenarına ulaşan dikey bir çizgi ile birlikte bir “2”, önümüzdeki 2 hafta içinde bir hedefe ulaşıldığını gösterebilir.Türk kahvesi okumak, bu tür kahveyi tercih eden ülkelerde kesinlikle çok popüler bir ritüeldir.