Antalya Travesti Sitesine Katıl :

İLLY

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
İLLY

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Ve bende de böyle bir şey oldu, değiştim, saçlarımı da boyatınca hepten üstüme geldiniz, diyerek kendini açıklamıştır. Estetiğe karşı ANTALYA TRAVESTİ olmadığını söyleyen çiçek, bu konuda herkes özgürdür diyerek cevap vermiştir. Bir diğer konumuz ise Akseki ap travseti için İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson’dan köprüde sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Oyuncu çok mutluyum, hala şoktayım, köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedenini soracak olursanız, benim Asya’da, onun Avrupa’da olması şeklinde saçma sapan bir muhabbet yaptı. Takipçileri hemen bu yazısına cevap vermede gecikmedi. Bir takipçisi, gerçekten ne kadar düşünceli bir hareket, bizim Türkler de maalesef böyle marifetleri yok, keşke olsa. Dilan çok şanslı bir kadın hem çok güzel hem çok sadık bir sevgili her iki tarafta birbirinin kıymetini bilmeli, dedi çok zaman geçmeden, Antalya travesti partner için numarasını dağıtmaktan daha kolayı da hemen teşekkürlerini ileterek cevap verdi. İlişkileri hakkında çok güzel ilerlemeleri olduğunu ve evlilik yolunda en yakın zamanda atacaklarını duyurmuştur. Çukur dizinde sena ismiyle canlandırdığı karakteriyle oldukça sevilen bir ekran oyuncusu olmuştur. Bundan sonraki hayatlarında başarıların devamını diliyoruz. Antalya Gazipaşa travesti partnerim, bu bölgede tadına doyamayacağınız ve her azdığınızda tekrar görüşmek isteyeceğiniz, yegane travesti partner benim. Daracık deliğime girerken hissedeceğiniz zevki şu an hayal bile edemezsiniz.
Gazipaşa yeni travesti yeni imajıyla son zamanlarda oldukça konuşulan bir isim olmuştur. Kumral saçlarını sarıya boyatarak kadın takipçilerinde çok fazla yorum almıştır. Bu yeni imajını şu şekilde açıklamıştır. Evet arkadaşlar insanlar farklılık isteyebilir. Artık monoton hayatlarından ve benliğinden sıkılmış olabilir. Bende kendimde bir değişiklik yapmak istedim. Bazıları yüzüme estetik yaptırdığımı düşünüyor. Ancak böyle bir durum söz konusu bile değil. Ayrıca Gazipaşa gay cd numarası ilanları hakkındaki yaptırsam bunu saklamam. Yaptıranlara da asla bir şey demiyorum. Fazla abartılmadığı sürece bence çok güzel duruyor. Geçen dönemlerde gençlik yıllarım ile şu an ki BOCHUM ESCORT halim paylaşılarak estetik güzeli dendi. Gerçekten çok komik bir durum insanlar yaş aldıkça değişebilir.
Söz konusu ilanda, size yeterli bilgi sunamadığımı fark etmemle birlikte, hayatın en güzel ve doğal halleri ile birlikte Gazipaşa ap travesti modellerin listesini sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sadece saçlarım değil tüm vücudum ahenkle dans ediyor, ben Alanya travesti Ahenk. Sizlere büyük bir keyif ve ruhuma işlemiş seks dürtülerimle en kışkırtıcı kıyafetlerimle karşılıyorum. Dolabımda özel seks oyuncaklarım var ve bunları ister senin üzerinde kullanabiliriz, isterseniz de aşırıya kaçmamak şartıyla siz benim üzerimde deneyebilirsiniz.

İLLY 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Müşterilerinizi incelemek biraz yardımcı olabilir, ancak müşterilerinizin durumunu doğrulamak zor olacaktır. İnsanlar sadece yalan söylemekle kalmaz, aynı zamanda çoğu insan HIV ve STD testi arasında aylar hatta yıllar geçer ve bazıları hiç test edilmemiştir.Bu nedenle, sahip olduğunuz seçeneklerden yararlanın ve prezervatif, diş barajı kullanın ve PrEP'e girin.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta