Antalya Travesti Sitesine Katıl :

FISTIK

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
FISTIK

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Gündemden uzun süredir düşmeyen Belek otele gelen travesti ve sevgilisi nikah masasına oturacakken şok bir itirafla çiftin araları açıldı. Belek ANTALYA TRAVESTİ yeri evi olan travesti hatunumuzun uzun süredir, bir ilişkisi vardır. Hem yakışıklı hem seksi ve ünlü bir iş adamı olmakla birlikte gençken modellikte yapmıştır. Hadise de Türkiye’nin en sevilen ses sanatçısıdır, ve dünyada bilinen bir ünlüdür. Çeşitli dönemlerde birçok birliktelik yapan azgın ve bir o kadar çapkın travesti hatunumuz bir röportajında. Benim birçok ilişkim oldu ve kesinlikle bu durumu sosyal mecralarda paylaşmadım. Sevgilim olsa bile hiçbir şekilde onunla fotoğraf atmam, instagram ve çeşitli hesaplardan takip etmem. Özel hayatım bana özeldir bu kimseyi ilgilendirmez.’ Şeklinde akıllara zarar bir açıklama yaparak muhabirlere sert bir şekilde çıkışmıştır. Bu konuşmanın üzerinden çok geçmeden, Dinçer’le olan fotoğrafını paylaşıp takip etmiştir, ve birçok kişiden tepki almıştır. Kısa sürede alevlenen aşkın ateşini evlilik teklifi ile söndürülmüştür. Antalya Muratpaşa Lara travesti partner arıyorsanız ve özellikle ilginizi Örnekköy travesti hatunlar çekiyor ise ben sizin için bulunmaz bir nimet olarak karışınızdayım. Seksi benim kadar çok seven ve bunu istekle yapan bir Antalya travesti partner daha bulabileceğinizi sanmıyorum. Bilozerska ayrıca Rusya Devlet Başkanı Putin’e de meydan okudu. Yine olsa yine yaparım, ben KONYAALTI TRAVESTİ ülkemi korumakla görevli bir askerim, ve Antalya rus escort bayan olarak asla Ülkeme ihanet etmem. Yine olsa yine ANTALYA TRAVESTİLERİ aynısını yapar daha fazla öldürürüm. Çünkü biz onları öldürmezsek onlar bizi öldürür. Savaş esnasında acıma duygumuzu kaybederiz. Savaşında amacı bu zaten bizde kan dökülsün istemeyiz. Ancak buna ülke büyükleri araya girince bir şey diyemiyoruz. Şu konuya da açıklık getirmek isterim, biz masum kadınları, Lara travesti partner arasından masum insanların canına kıymıyoruz. Biz askerlerle savaşıyoruz. Her ülke aynısını yapar. Vatanı için herkesi , her şeyi yıkıp geçer bizde yıkıp geçiyoruz. Buradan Putin’de sesleniyorum. Karşıma sende gelsen senide tek bir kursunla vururum. Ancak onda bu potansiyel yok. Ülkesi için ölmeye hazır değil, ama biz hazırız, ve daima tetikte olacağız demiştir. Bu sözlerinden sonra karşı tarafta sessiz kalmayıp cevap vermiştir. Savaş yolunda her şey mubahtır. Hodri meydan diyerek savaşlarına devam edecekler.Bir bakıma en güzel zamanları yaşayabileceğiniz Antalya Konyaaltı travesti partner benim. Sekste sınır tanımayı sevmiyorum, anı doyasıya ve zevkle yaşamayı tercih ederim. Burada amacım sizlere kendi evimde ve otel ortamında buluştuğumuz vakit samimi bir ortamda seks hizmetinin en özelini sunmaktır.

FISTIK 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Daha önce bir travestila en fazla ne kadar iyi birlikte olduysanız onları tamamen unutmanızı sağlarlar ve daha da iyisini yaşamanızı başarırlar.Elmalı Travestileri Eğer sizler de güzel kıyafetli yani seksi giyinimli travestilardan hoşlanıyorsanız travestiler sizi bu konuda tatmin edebilecek travestilardır.Finike Travestileri isterler.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta