Antalya Travesti Sitesine Katıl :

FERDA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
FERDA

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya-travestileri
Antalya-travestileri

Antalya travesti Sevgilisini öldüresiye dövüp hastalık eden adamın haberini gösteriyor şuan tüm televizyon kanalları sanki ilk defa böyle bir durum yaşanmış gibi. Lara travestileri Biz ülkece o kadar alışkınız ki bu tarz görüntüleri görmeye. Benim yaşadığım şehirde her köşe başında istisnasız her gün dayak yiyip sokağa atılan zorla Antalya travesti olarak çalıştırılan bir kadın var. Tüm mahalle sakinleri Antalya travesti kadının bu halini görüyor kendi aralarında konuşuyorlar, kadının haline ANTALYA TRAVESTİ acıyorlar, üzülüyorlar falan yaptıkları tek şey bu. Antalya travesti kadını bu adamı elinden kurtarmak için bir şeyler yapmak kısmına gelince kimse elini taşın altına koymuyor. Adamın davranışları ve tavırları sağlıklı bir psikolojiye sahip olmadığını çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Adam bildiğimiz kadarı ile hem alkolik hem de uyuşturucu bağımlısı. Sırf alkol parası uyuşturucu parası için kadını Antalya travesti olarak çalıştırıyor her Lara travestileri gece başka bir adama atıyor. Kavga seslerinden kadının başka adamlar ile birlikte olmak istemediğini hepimiz anlıyoruz ama her itirazı bir tokat olarak geri dönüyor kadına. En sonunda kadın da pes ediyor ağzı burnu kan içinde kime sattıysa o gece için gidip adamla birlikte oluyor aldığı parayı da getirip evdeki adama eriyor. Bu böyle aylarca sürdü sanırım. Bir kaç gündür başka bir kadın daha görünmeye başladı aynı ev içinde. Göründüğümü kadar ile bu kadının da durumu evde ki diğer kadından farklı değil. Adam bu kadını da kandırıp getirmiş eve ve Antalya travestileri olarak çalıştırmaya başlamış. İki kadın da adamın kurbanı olmuş resmen. Ne Antalya travestileri kadın bir ses çıkarabiliyor ne de Antalya travesti kadın. Önce komşunun durumunu gör, ANTALYA TRAVESTİLERİ anla, ona yardım et Lara travestileri sonra dışarıda ki insanlara. Benim mantığım böyle. Televizyonda izlediğim kadının haline tabi ki üzüldüm ama sadece üzülmek ve kınamak yetmiyor. Birilerinin elini taşın altına koyup bu kadınların hayatlarını kurtarmak hayatlarına dokunmak için bir şey yapması gerekiyor. Yoksa oturduğu yerden herkes konuşur, oturduğu yerden herkes kahramanlık yapar. En sonuna Antalya travesti ve Antalya travestileri kadının çektiği eziyete dayanamayıp polisi aradım.

FERDA 44444

Şehir :ANTALYA

Semt :LARA

Yaş :43

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Lara travesti Gemi kaptanı bir arkadaşım vardı Antalya’da çalışan uzun zamandır da görüşmüyorduk ama ara ara haber alıyorduk bir birimizden sosyal medya aracılığıyla falan.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta