Antalya Travesti Sitesine Katıl :

EMEL

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
EMEL

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travestİ
Antalya travesti

Saat daha on elli iki ve ben alıncı makalemi yazıyorum. Normal şartlarda evde olsaydım bu saatlerde daha uyanmamış olurdum. Erken başlayıp günü daha ANTALYA TRAVESTİLERİ verimli Antalya travestileri kullanmaya Antalya travesti kara verdiğim günden beri sabahları erkek kardeşim ile dükkana geliyorum ve ona yardım ediyorum. Burada ona yardım ederken yaratıcılığım artıyor, ilham perilerim peşimi bırakmıyor. Aklıma Lara travestileri hikayesi geldikçe geliyor, geldikçe geliyor. Adete bir yazar havasında işim ciddiyetle Konyaaltı travesti yapıyorum burada. Bu arada az önce sabahları erken kalkmak e uykumu düzene sokmak için atık buraya geliyorum demiştim ya öyle yanlış Antalya travestileri anlaşılmasın daha iki gündür geliyorum buraya sadece. Sabahları da kardeşim uyandırıyor iki gündür sabah sekizde. Dün biraz zorlandım kalkarken ilk gün olduğu için ama bugün daha rahat uyandım. Yataktan çıkarken ağlayıp sızlamadım. Özellikle Antalya travesti son bir aydır öyle abarttım ki bu geç Lara travestileri uyuyup geç uyanma olayını. Sabaha karşı beş gibi uyuyup öğleden sonra Konyaaltı travesti en iyi ihtimalle üç gibi kalkıyorum böyle olunca da günden geriye iç bir şey kalmıyor. Ne ders çalışabiliyorum ne makalesi yazabiliyorum ne de sitede ki ilanları takip edebiliyorum. Tabiri caiz ise tam olarak ot gibi yaşıyorum. Uyu uyan geri uyu. Kardeşimin küçük bir kafesi var çarşı içinde kış ayı olduğu için gelen giden müşteri sayısı azaldı ama iş yükü hala çok fazla. Paket servis sağa sola git Antalya travestileri derken dükkan fazla boş kalıyor ve kardeşim fazla yoruluyor. Buraya gelip hem onu iş yükünü hafifletmek amacım hem de gelip giden insanların hayatlarından bir Lara travestileri şeyler alıp yeni Antalya travesti hikayeleri oluşturmak. Makalelerimin kahramanlarını gerçek hayattan Antalya travesti seçiyorum yani. Mesela a sonra yan esnaf havlucu Mehtap Konyaaltı travesti Ablayı yazacağım, belki sora da biletçi Çiğdem Abla’yı yazarım. Sonra gümüşçü İrfan Abi’yi yazarım. Burada yazacak insan da konu da o kadar çok ki. Hem dükkanın işlerini yapıp hem de yazmak hiç de zor olmuyor. Sabahtan beri yazdığım makale sayısı ortada zaten.

EMEL 66666

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 71

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travesti Emel Başta anlamadım tabi kendisinin neden ilgilenmediğini.Masaya yaklaştığımda fark ettim ki Masada oturanların hepsi Travesti.Antalya ‘da bu kadar travestiyi ilk defa bir arada görüyordum.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta