Antalya Travesti Sitesine Katıl :

ELLA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ELLA

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Baba her sahnenin kontrolünde olacak. Geleneksel Antalya travesti tahakküm gibi, beklentilerini belirleyecek ve emir vereceklerdir. Temel fark, o kadar soğuk olmamalarıdır . Antalya travestileri Kink daha çok itaatkar ve Daddy Dom arasındaki besleyici bir ilişki hakkındadır. ANTALYA TRAVESTİ İtaatkâra, kendi iyiliği için ne yapması gerektiği baba tarafından söylenecektir. Örneğin, itaatkarlarına erteledikleri Lara travesti bu görevi tamamlamaları talimatını verebilirler. Bu baskın rolü sürdürürken, altlarını desteklemek ve teşvik etmek istiyorlar. Daddy Doms oyun boyunca dahil ederken, geleneksel domlar besleyici kısmı sonraki bakım için ayırma eğilimindedir. İltifatlar, Antalya travesti cesaretlendirmeler, denenecek ve tepki alınacak bir dizi şey. Küçüklerinin eğlendiğini görmek isterler. Bu, geleneksel domların bunu istemediği anlamına gelmez, ancak bir Daddy Dom ile bu Antalya travestileri daha açıktır.Son yıllarda gördüğümüz bir şey, BDSM’nin popülaritesindeki artıştır. Vahşi bir bıçak alıp bunun ’50 Shades’ destanının ortaya çıkmasıyla çok ilgisi olduğunu söyleyeceğim. Ancak, belki de filmin tuhaf dünyayı temsil etmesi nedeniyle, etkinlikle ilgili hala birçok efsane var. Bu, onunla meşgul olanlar hakkında olumsuz bir algı yaratabilir Antalya travesti ve aslında onu denemek isteyen birçok insanı durdurur. Pekala, burada Antalya travestileri sunduğumuz şeylerden biri eğitim ve bunun bir parçası olarak bugün bazı BDSM efsanelerini yıkacağız. Sana bunu yapman gerektiğini söylemeyeceğim, ama yapacağım şey, doğru bir karar vermek için ihtiyacın olan gerçek bilgiyi edinmene yardım etmek olacak. Sahte bilgilerle yargıda bulunmanın bir anlamı yok.İşte BDSM hakkında beş efsane. İşte başlıyoruz. Öyle değil. Bu tamamen farklı bir şeydir, ancak genellikle ağrı belirli karşılaşmaların bir parçasıdır.
En eski BDSM eğitim şatosu olan La Domaine Esemar’daki Antalya travesti baş metres, Huffington Post’a “BDSM, savunmasızlık yaratmak, kendinizi eşinize açmakla ilgilidir” Antalya travestileri dedi. Her şey ikiniz arasındaki bir güç alışverişi ile ilgili. Bu biraz acı içerebilir, içermeyebilir. Bu ikinizin arasında olacak. Bir BDSM karşılaşmasını gözümüzde canlandırdığımızda, bir erkek tarafından bağlanan bir Antalya travesti kadını düşünmemiz muhtemeldir. ANTALYA TRAVESTİLERİ Pek çok feminist için bu tablo, Konyaaltı travesti erkeklerin kadınlara boyun eğdirmesi için bir şans daha. Ancak bu büyük bir basitleştirmedir. İlk olarak, roller geçicidir, böylece leydiler karşılaşma bittiğinde güçlü olmaya geri dönebilirler.

ELLA 6666

Şehir :ANTALYA

Semt :LARA

Yaş :56

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 71

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Bunu yapacak olanın sen ve kız Konyaaltı travesti arkadaşın olduğunu biliyorsun. İyi bir şirketten güzel yüzlü bir kız seçebilirsen çok şanslısın. Antalya travestileri Ancak, o zaman bile bunu başaramazsanız, en iyisini seçmek için bu ipuçlarını izlemelisiniz.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta