Antalya Travesti Sitesine Katıl :

ELİF

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ELİF

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travestİ
Antalya travesti

Bu sen sonu kendimi ödüllendirmeye karar verdim, sene boyu çok çalıştım çok yoruldum yazında tatile çıkmadım iş yoğunluğu nedeni ile şimdi tatile ANTALYA TRAVESTİLERİ gitmek için çok Antalya travesti iyi bir fırsat yakaladım. Hemen intet ten birkaç otel araştırdım ve kendime uygun güzle bir Antalya travestileri otel ayarladım. Bu mevsimde gidilebilecek tatil yerleri bellidir . Zaten ışın ortasındayız Lara travestileri anda kış tatili, kayak tatili falan yapılır ama benim amacım öyle kaymak, kar görmek falan Konyaaltı travesti değil, kendimi ödüllendirip sakin ve seks dolu birkaç gece geçirmek. Alkol ve kadınlar başka hiç bir beklentim yok bu tatilden. Bir tane kadın giderken götüreceğim yanında bana eşlik etsin diye. Burada arada bir de ola görüştüğüm iki kadın var artık hangisi Antalya travestileri müsait ise onu alıp gideceğim. Aslına bakarsanız gönlüm kadından yana kadına göre daha sınırsız bir seks anlayışı var, beni zevkin Antalya travesti doruklarına çıkarmayı her seferinde Lara travestileri başarıyor. Biraz fiyatı yüksek ve paragöz ola da kadın işinin hakkını veriyor adete bir seks makinası kadın, seks için özene Antalya travestileri bezene yaratılmış. Çok Konyaaltı travesti sanmıyorum hafta sonu için müsait olduğunu ama ilk onu arayacağım o müsait değil ise kadını ararım kesin müsaittir. Müsait olmasa bile benim için bir boşluk kesinlikle yaratır. Daha hiçbir seferinde boş çevirmemiştir beni. Otel rezervasyonunu yaptırdıktan sonra telefonumu elime alıp sıra ile kadınları aradım ve tam bir hayal kırıklığı yaşadım çünkü hafta sonu için ikisi Lara travestileri de müsait değilmiş ve daha önceden plan yapmışlar. Hiç beklemediğim bir şeydi bu ben mutlaka biri müsait olur ve benimle gelir diye düşünmüştüm neyse Konyaaltı travesti yapacak bir şey yok, gelmiyorlar diye oturup karalar Antalya travesti bağlayamam öyle değil mi? Gittiğim tatil yerinde mutlaka başka bir kadın bulurum. Parasını verdikten sonra her yer kadın, her yer Valizimi hazırlayıp kapının kenarına koydum ve sabah erken kalkacağım için erkenden yatıp uydum. Sabah beş gibi yola çıkmayı planlıyorum ki öğlen saatlerinde orada olabileyim ve otele giriş yapayım.

ELİF 1234567

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 71

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Konyaaltı travesti Şaşırdım ama şaşkınlığım uzun sürmedi. Kendimi toparladım yüzümde bir tebessümle hemen gittim yanlarına ne içmek Antalya travesti istediklerini sordum ve hepsine soğuk birer içecek götürüp masalarına bıraktım ve uzaklaştım masadan.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta