Antalya Travesti Sitesine Katıl :

DERYA

DERYA

ANTALYA TRAVESTİ

Şimdi, hangi cinsiyetten olursanız olun veya Antalya travesti hangisinden hoşlandığınıza bakılmaksızın, kimse tembel bir flörtten hoşlanmaz. ANTALYA TRAVESTİ Flört bir sanattır ve Lara travesti muhteşem bir sanat eseri yaratmak için el becerilerinizi geliştirmeniz ve uzaklaşmanız gerekir. Bu durumda, Antalya travestileri sözel ve motor becerileriniz.
Dinle, şimdi Kova Çağı. İnsanlar özgünlük için can atıyorlar ve bunu başarmanın en iyi yolu, etrafınızda arkadaşlar, tanıdıklar ve yepyeni bir kalabalıkla Konyaaltı travesti çevriliyken kendiniz olmak. Şimdi, kendin olmanın seni savunmasız bir duruma sokabileceğini biliyoruz, ancak konfor alanınızın Antalya travesti dışına çıkmak, genişlemeniz ve istediğinizi elde etmeniz için önemlidir. Bu yüzden, yanınızda içkisini yudumlayan güzel bir bayan veya erkek gördüğünüzde, cesur bir hamle yapın ve kendinizi tanıtın. Gidin ve başka Antalya travestileri bir potansiyel arkadaş grubuyla bağlantı kurun ve hepsinin kıkırdayıp güleceği bir şaka yapın.

Ne hakkında konuşacağınıza gelince, park etmiş bir varmış gibi davranma zamanı. ülkenizde, başkentten bir Antalya travesti banka şubesinin patronu olduğunuzu, ya da Tanrınızın yeryüzündeki her arzu edilen kişiye armağanının sona erdiğini. Kendin olma zamanı şu anda oluyor, bu yüzden o sikici erkek tavrını bir kenara at ve gerçek centilmen havanı getir, Aziz Günü’nde aradığın şeyi elde etmene yardım edecek. Kendin ol’ dediğimi hatırlıyor musun? İyi bir ilk izlenimle flört etmek istediğinizde de devreye girer. Aziz Patrick Günü’nde Antalya travestileri dışarı çıkmayı planlarken, diğer seksi insanlarla flört etme düşüncesi aklınıza gelen ilk şey olmasa bile, etkilemek için giyinmeyi yine de göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü ne olduğunu biliyorsun, asla bilemezsin. Bu yılı, kendinizi gerçekte olduğunuz Antalya lı beyefendiye dönüştüreceğiniz, saçınıza biraz kil uygulayacağınız, en sevdiğiniz tıraş Antalya travesti losyonunu sürdüğünüz ve biri sizi aydınlattığında yaptığınız en iyi gülümsemeyi ortaya çıkaracağınız yıl yapın. Ben sana Pulp Fiction’daki o dans sahnesini bar katının ortasında aniden çekmeni söylemek için burada değilim. Ama size söyleyeceğim şey, kalabalığın arasından sıyrılmak ve Antalya travestileri potansiyel ortak(lar) tarafından fark edilmek için bir tür hamle yapmanız gerektiğidir. ANTALYA TRAVESTİLERİ Sebepsiz yere yüksek sesle güldüğünüz şeyi yapmayın çünkü alacağınız tek şey tuhaf bakışlar olacaktır. Özgünlüğünüzü sergilediğinizi unutmayın, bu yüzden konuşmaktan veya yapmaktan hoşlandığınız şeyleri ifade edin ve arkadaşlarınızın yanındayken onların güçlenmesine izin verin.