Antalya Travesti Sitesine Katıl :

DELY

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
DELY

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travestİ
Antalya travesti

Az öncede söylemiştim belki biletçi Çiğdem ablayı yazarım diye. Hiç vakit kaybetmeden ve ilham perilerim beni terk etmeden biletçi Çiğdem Abla ile ilgili güzel bir Antalya travesti hikayesi kurgulayıp ertesi gün dergide yayımlanacak seviyeye getirmem gerekiyor. Gerçi Antalya travestileri bu biletçi Çiğdem Abla ile ilgili e nasıl bir hikayesi yazılır bilmiyorum ki. Güzel desen ANTALYA TRAVESTİLERİ güzel Konyaaltı travesti değil, alımı desen alımlı değil, bakımlı desen bakımlı değil, seksi desen seksi değil, sevecen desen sevecen değil, işveli cilveli desen öyle de değil. Hatta bu saydıklarımın tam tersine pas pal, pejmürde, bakımsız bir kadın. Bir Lara travestileri gittiği kazağı üç gün boyunca giyme potansiyeline sahip. Hele o yağ içinde ki saçlarını söylemiyorum bile. Resmen Antalya travestileri saçları kirden ve Antalya travesti yağ birikintisinden görünmüyor. Kadının saçları sarı mı kahve rengimi belli değil. Ojelerini hiç söylemiyorum bile. Böyle söyleyince biletçi Çiğdem Abla ile ilgili yazacak pek bir şey bulamadım ya. Kafamda ne kurgulayayım da ben bu kadından Konyaaltı travesti bir çıkartayım. Elle tutulur hiçbir yanı yokmuş bu açıdan bakınca. En iyisi ben Havlucu Saadet Abla’yı düşünüp hikayesi yazayım. Bir de bunu deneyeyim. Hem Havlucu Saadet Abla daha bakımlı, daha güzel, daha bakımlı ve daha güler yüzlü bir kadın. Söyle bir düşündüm de olarak çalışsa iyi iş yapar bu kadın. Çok para kazanır, çok erkek peşinden koşar. Sarışın, uzun boylu çok tatlı bir Antalya travestileri kadın. Gerçi şu bilgisayarın başın on beş dakika içinde on beş defa Lara travestileri oturup kalktım herhalde. Dükkanda makalesi yazmaya çalışmak pek de mantıklı değilmiş. Bir de dükkan ayak altı olunca ne gelen bitiyor ne giden. Gelen de gitmek bilmiyor. Bu Konyaaltı travesti erkek milleti kadınlardan Antalya travesti daha çok seviyor konuşmayı ben bunda artık kesin kararlıyım. Neden bu kadar erkek kahveye gidip saatlerce oradan çıkmadıkları belli. Bir de kadınlara bok atarlar çok konuşuyor, hiç susmuyor, dır dır ediyor diye. Halt etmiş kadınlar erkek dedikodusunun yanında. Aksini düşünen varsa geldin sadece bir saat otursun şu kardeşimin çay ocağında.

DELY 55555

Şehir :ANTALYA

Semt :LARA

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 71

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Kafamı kaldırdığımda beş altı kişilik bşr kadın grubunun içerde bir masaya oturduğunu gördüm.Erkek kardeşim hemen beni çağırdı. Konyaaltı travestileri Aslı gel buraya ve şu müşterilerle ilgilen diye.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta