Antalya Travesti Sitesine Katıl :

CEYDA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
CEYDA

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travesti Fakir bir ailede büyüyen Ali’nin hayatı gerçekten diğer insanlara umut olmalıdır. Ali şu an birçok iş adamıyla yarışmaktadır. ANTALYA TRAVESTİ Ali aslen Vanlı 5 çocuklu bir ailenin en büyük oğludur. Elli kere aynı ismi yazmış, her iki kelimede bi de nokta koymuş çıldıracağım. Ailesine bakmak için çalışıp didinmiştir, bu konuda gerçek bir yetenek timsalidir. Üniversiteyi bile istemeyerek okumuştur, bunun sebebi de ailesine bakmakla yükümlü olmasıydı. Çünkü ailesinden uzaklaşırsa onlara kimse bakamazdı, babası geçirdiği bir iş kazası sonucunda yatalak kalmıştır. Senelerce hem ona hem de çocuklara bakmıştır, içinde hep mühendis olma isteği vardı. Ancak sadece bir hayal olarak kalacağını düşünmüştür. Ancak annesi çocuğuna kıyamamıştır, ve zar zor bir şekilde üniversiteyi kazanıp Antalya aktif pasif travesti olarak buralara gitmiştir. Bir mühendislik fakültesine girmiştir, ve derslerinde oldukça başarılı olmuştur. Sınıf birincisi olmakla kalmamış bölüm birincisi olmuştur, herkes tarafından oldukça sevilmiştir. Antalya Merkez Doğu Garajı travesti ilanları numaraları telefonları. Bir çok travestinin aksine, ben işimi gerçek bir zevk sarhoşluğu içinde yapıyorum. Müşterilerimle bazen alkol de aldığım olmuştur ama tabi dozunu kaçırmadan. Evet ben giyimime oldukça dikkat ediyorum. Taktığım mücevherlerde aşikar, çoğu eşimin hediyesi ve bana bu tarz çok fazla hediye alır. Bu programa çıkarken de bu yüzüğü takmamı kendisi söyledi, dedi. Sunucular oldukça şaşkın bir ifadeyle konuyu kapatmıştır. Çıkardığı markadan bahseden ciğerci şu sözleriyle yürek burktu. Doğu Garajı yeni travesti numaraları konusunda ben ünlü olmadan önce herkes tarafından dışlanan bir bireydim. Gerçi ünlü olduğum zamanlarda da benimle çok dalga geçildi. Oda yetmezmiş gibi eşimle de benim yüzümden linç yedi. Daha sonra büyümeye başladım, bir marka oldum dünyaca tanınmaya başladım, ilk etapta ailem beni kabullenemedi. Benim bedenimi istemediler, aylarca ailemle görüşmedim, uzak kaldım onlardan, ama onlarda artık kabullendi. Gökhan’la evlendiğimi duyunca çok şaşırdılar düğünüme babam gelmişti. Benim için tarif edilemez bir duygu çünkü ben aileme çok düşkün bir kadınım. Erkek halimle de öyleydim, annemin babamın sözünden çıkmazdım. Antalya kaliteli travesti arıyorsanız, ben size hem güzelliğim hem de yataktaki hünerlerimle fark yarattığımı göstermek istiyorum. İsmim Antalya ap travesti Banu, burada yayınlanan ilandaki fotoğraflarım bire bir bana ait, ve tamamen amatör çekim olup gerçeği yansıtan güncel fotoğraflarımdır.

CEYDA 3333

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya Travestileri hayatın her evresin de yaşadıkları zorluklar dan kendilerine ders çıkarmayı bilirler.Antalya Travesti olmanın ayrıcalıkları ve dez avantajlarını sitemizdeki yazı dizisi ile anlayabilirsiniz.Konyaaltı Travesti kızlar masöz ağırlıktadır ve misafirlerine sihirli parmaklar ile son derece şımartmaktadırlar.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta