Antalya Travesti Sitesine Katıl :

BUSE

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
BUSE

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travestileri Kondom kullanmadan ilişkiye girmiyorum, bunun dışında size tüm benliğimle hizmet edecek bir hatunum. Bu ülkede neden insanlar özgürce yaşamıyor. Bırakın kim nasıl hissediyorsa öyle yaşasın. Buna kimse karışamaz. Her yıl bir lgbt üyesi intihar ediyor, ANTALYA TRAVESTİ kimsenin hayatına bu denli müdahale edemezsiniz. İnsanlar ülkemizde özgürce gülebilmeli, eğlenebilmeli ve istediği gibi davranabileli. Bu tarzda bir Konyaaltı trans diyerek birçok takipçisinden olumlu yanıtlar almıştır. Şimdi ise aynı konuyla ilgili Amerika’daki intihardan bahsedeceğim. Ne kadar özgür bir ülke olsa da tek tük vakalar çıkıyor, bu hatun kişilik de kendi problemleri ile cebelleşirken bir yaşam koçuyla tanışarak aslında kadın gibi hissettiğini söylemiştir. Site bir geliyor bir gidiyor derken ve türlü psikologlara giderek kendini erkek gibi hissettirmeye çalışmıştır. Ancak başaramamıştır. Bu kadın diğer hatunların aksine, müşterilerine fazlasıyla çok düşkün biriydi. Antalya güzel ve yeni travesti partnerim, sizlere özel seks hizmetini sunuyorum ve bunu kendi yerimde yapıyorum. Dilerseniz bana gelebilir, dilerseniz de ben sizin yanınıza severek gelebilirim. Seksi hem severek hem istekle hemde büyük bir azgınlıkla yapıyorum. Zaman süre sıkıntısı yaşamadan hadi hadi gibi sizi rahatsız edecek kelimeler duymadan, doyasıya ve büyük bir zevkle yapmak isterseniz size sadece bir telefon kadar yakınım. Geçen aylarda İngiltere’de en pahalı ilaç o, MLD hastalarının tek çözümü olan iğne devlet tarafından büyük fedakarlıklar yapılarak, ücretsiz olarak karşılanacağı bildirilmiştir. Çünkü herkesin durumu ilacı Antalya yeni travestiler olarak karşılayabilecek şekilde olmuyordu. Şimdi ise bizim ülkemizde bebeklerimize, çocuklarımıza bir müjdede verilmiştir. Bu rahatsızlıktan muzdarip, Antalya vip travesti, hastalarının ilaç giderleri , sosyal güvenlik kurumu tarafından karşılanması resmi gazete de yayımlandı. Bundan sonra her hasta bu ilacı alabilecektir. Bu düzenlenmenin yürürlüğe girmesi, bütün vatandaşlarımızı mutlu etmiştir. Geçen yıllarda yapılan araştırmaya göre, Antalya kaliteli travesti numaraları SMA hastalarının % 30’u ilacı alamadıkları için çocuklarını kaybettiğini söylemişlerdir. Bundan sonra hiçbir çocuk ölmeyecek. Ülkemizde gerçekleştirilen bu karar sonrasında birçok ünlü ve iş adamı Antalya yeni travesti için hastalarına bağışta bulunmuşlardır. Uzunca yıllar bu hastalıkla mücadele eden aileler artık biraz daha rahatlamış bir şekilde hayatlarına devam edecekler. Aklımda kalmazdı o güzelilğin ve Antalya Muratpaşa Kundu travesti Yeliz sayesinde tatmadığımız mutluluk kalmadığını da düşünecek olursak. Bu sayfada yer alan hatunlardan en sıcak ve sözlerinle beni azarlar gibi yaptığını bilmediğimi sanma.

BUSE 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

benim evim de olduğu taktirde evimin tüm avantajlarını sizin icin seferber edeceğimden emin olun . ozellikle koca yatağım ve yanı başında bulunan devasa aynam ve seks oyuncaklarım tamamen emrinize amade olacak canım . resimler bana ait ve kondom kullanıyorum anlayışınıza şimdiden teşekkür ederim bir tanelerim.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta