Antalya Travesti Sitesine Katıl :

BURCU

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
BURCU

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Son dönemlerde kripto paranın rövanşta olduğu bir dönemden geçmekteyiz. Bununla beraber herkes bu kripto Antalya otele gelen travesti için ANTALYA TRAVESTİ paralara yönelmiştir. Kimileri bu çalışmayı yanlış görürken kimi de iler ki yıllarda artık para birimi olarak bu kripto paraların kullanacağını söylüyor. ABD başta olmak üzere herkes Kundu travestileri arayışına girdiler, çeşitli ülkelerde oldukça talep gören bu kripto paralar ülkemizde de oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Çeşitli dolandırılıcılar kendilerine bu kripto paraları yeni araç olarak belirlemişlerdir. Ve bu yoldan insanları dolandırıldığı görülmektedir. Geçen günlerde Muratpaşa travesti olarak Kundu yeri olan travesti şeklinde kriptosu adında bir borsa açılmıştır. Ve milyonlarca sanatçı, milyarder buraya para basmıştır. Kimi paralarını alıp çıkarken kimisi de biraz daha yükselişe geçeceğinden dolayı paralarını almamıştır. Ancak aradan birkaç gün geçmeden bütün Türk borsası çökmüştür. Ve yatırımcıların hepsi Kundu evinde travesti ile birlikte olmak için yatırdığı paralarını kaybetmiştir. Efsanelere konu olacak, çok konuşulacak bir Antalya Ahatlı travesti partner olarak, sevgide aşkta ve cinselliğin tüm tabularında sonsuz keyifli anlar yaşamak isteyen beylere hitap ediyorum. Belki dönecek ve tekrar sevecek bir Antalya travesti hatunum, hiç dertlenmeyin ve kendinizi bana bırakın.
Olay yeri inceleme ekibi ise bunun basit bir ev yapımı bomba olduğunu ve çeşitli yüksek patlaması olan maddeler kullanıldığını söyledi. Ve sitenin kameralarında da bunu yapan kişiyi bulup, hemen gözaltına aldılar. Yürütülen soruşturma sonucunda mevsimlik işçi olan H.D (42) yaşındaki adam olduğu ve kendisini Ahatlı ap travesti olarak gördüğü ortaya çıktı. Adamın 4 çocuğu vardır, böyle bir caniliği nasıl yapabildi akıl alınmaz bir durum gerçekten. İlk etapta adam bunu inkâr etmiştir, ancak evinde yapılan araştırma sonucunda bombada kullandığı malzemeler ortaya çıkmıştır. Gözaltına alarak itiraf etti, karım beni o adamla aldatıyordu. İlk başta bunu anlamamıştım fakat ikisini arabaya binince gördüm, ve deliye döndüm. Benim karım o adamın yöneticiliği yaptı sitede temizlik görevlisi olarak çalışıyordu. Ahatlı kendi yerinde travesti Ve ilişki yaşamaya başlamışlar bende bunu görünce ikisini de öldürmek istedim. Evde yaptığım bombayı adamın arabasına yerleştirdim. Uzaktan kumandalı olan bombayı eşimin de binmesini bekliyordum. İkisi Ahatlı evi yeri olan travesti olarak bindiğinde patlatacaktım, dedi gerçekten kan dondurucu bir olay. Antalya Merkez Travesti partner arıyorsanız hele ki bana yani Dokuma travesti partner Aslı hatuna yakınsanız, size bir süprizim olacak. Benimle seks yapma onuruna ve ayrıcalığına ulaşabilecek şanslı erkeklerden olduğunuzun farkına varacaksınız.

BURCU 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya Travestileri ile nasıl beraber olmak istiyor sanız kırıcı ve kaba olmadan kendinizi açıkça ifade edebilirsiniz.Antalya Travesti ve Antalya shemale kızlar oldukça hoşgörülü ve bakımlıdırlar.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta