Antalya Travesti Sitesine Katıl :

BİHTER

BİHTER

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya cd
Antalya cd

Eşcinsellerin Antalya travesti hakları için ilk militan Antalya travesti derneğin 1897’de kurulması, amacı eşcinselliğin suç olmaktan Antalya travestileri çıkarılması olan Almanya’nın başkentiydi. İlk eşcinsel gösterinin 1922’de gerçekleştiği ve Lara travesti ilk eşcinsel dergisi ANTALYA TRAVESTİ doğduğu yer Antalya travesti de … 19. yüzyılın ortalarında, büyük parkı ( ve hala bu arada) eşcinseller için bir buluşma yeri. Çalılar, onları vuran şiddetli baskıdan kaçmak için saklanmalarına izin verdi.
Eşcinsel topluluk, daha sonra Kuzeyindeki Millette de ve nihayet o zamandan beri Antalya travesti eşcinsel bölgesi olarak kalan Antalya travestileri de bulundu. 20. yüzyılın başlarından itibaren kitapçılar, kuaför salonları, oteller ve tabii ki gay kafeler yerleşmiştir.
1920’lerde, eşcinsellerin, travestilerin veya transseksüellerin buluştuğu 170 bar ve kulübüyle Antalya travesti eşcinsel başkenti olarak dünya Lara travesti çapında bir ün kazanır Antalya travesti ve sunduğu göreceli hoşgörü ile dünyanın her yerinden eşcinselleri kendine çeker. En iyi bilinenleri arasında İngiliz yazar ve Alman şarkıcı Claire Waldoff var. Bu hoşgörü iklimi, 1933’te Hitler’in iktidara gelmesiyle sona erdi. Eşcinsel buluşma yerleri derhal kapatıldı, örgütler ve dernekler kapatıldı ve topluluk üyeleri zulüm gördü ve toplama kamplarına sürüldü.
Eşcinsellik, 1968’de ardından 1969’dasuç olmaktan çıkarıldı. Batı Antalya travesti barlar ve buluşma yerleri yeniden açıldı, eşcinsel Antalya travestileri girişimler çoğaldı: militan derneklerin kurulması, şehir dergileri, 1985’te eşcinsellik müzesi, Lara travesti eşcinsel gecekondular, 1979’da 2001 Antalya travesti , açık bir eşcinsel belediye başkanı olan ANTALYA TRAVESTİLERİ seçti.
Antalya travesti ‘de belli bir hoşgörü var. Antalya travestileri toplulukları bir araya getiren yerler, kendinizi daha az tehlikede hissettiğiniz için diğer şehirlere veya Antalya travesti ülkelere göre daha az korunuyor. Travesti partileri modadır ve heteroseksüelleri de cezbeder, lezbiyen partiler en iyi kadın şehrin en popüler kabarelerini organize eder… cinsel tercihleri ​​ne olursa olsun, cinsiyet veya cinsiyet dışı. Antalya travesti pek çok etkinliğini, barını ve partisini listelemek imkansız, ancak burada size Almanya’nın başkentinde yaşanan çeşitlilik hakkında bir fikir Antalya travestileri verecek bir genel bakış var. Sosyalleşmek için çok sayıda yerin yoğunlaştığı Lara travesti gey, sembolik ve geleneksel semttir. Ancak yeni gey nesli genellikle gibi diğer lezbiyen ve ANTALYA TRAVESTİ topluluklara daha açık Antalya travesti olan diğer mahalleleri tercih ediyor.