Antalya Travesti Sitesine Katıl :

BEKA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
BEKA

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Genel olarak özellikle otellerde görüşme yapan Antalya Merkez Konyaaltı Lara Gecelik travesti escort bayan arayan beylerin buluştuğu ilan sayfasındasınız, bununla birlikte Antalya gecelik otele gelen travestiler bu sitede bolca bulunmaktadır, koca bir gece boyunca sizinle hem seks yapacak hem de konuşacak veya dertleşecek güvenilir birini mi arıyorsunuz? İşte ben buradayım, sizlerin aramasını bekliyorum, en unutulmaz anları birlikte benim yatağımda yada sen beni çağırırsan ANTALYA TRAVESTİ senin yatağında paylaşmaya sonuna kadar hazırım. Sadece seksim değil ayrıca sohbetimin de çapkınlık yapmak için benimle görüştüğünüzde sizlere verdiği huzur ve neşeyle kendinizi bulunduğunuz, eşinizin yada sevgilinizin size sunmadığı zevkleri size sunacağım, her gece başı ağrıyan kadınınız size mutlu edemiyor mu, bu kötü bunalımdan çıkmanıza yardımcı olacağım. İstediğiniz her şekilde sizinle birlikte olabilirim ayrıca her alanda sizinle konuşabilir, dertlerinize ortak olabilir ve sorunlarınızı dinleyerek mantıklı çözüm yolları bulabilirim, sadece seks arkadaşı olarak görmeyin beni terapistiniz bile olurum sizin, yeter ki yeterli maddi kaynağa sahip olun, ne gerek var öyle psikologlara falan gideceksiniz, onlar benim vereceğim hiç bir şeyi size sunamazlar. Sizi anlayarak Antalya travesti günümüzde iletişimin bir çok olumlu ve olumsuz sonuçlar verdiğini bilerek, buna uygun olarak seks terapisi yapacağım sizlere, bir gece boyunca hem konuşacak hem sikişeceğiz, gayet sakin bir şekilde kalmanızı sağlayarak oluk oluk içime boşalmanızı istiyorum. Bunları nasıl yaptığımı merak ediyorsanız anlatayım, ben üniversite okudum, ama çok da azgın ve seks düşkünü bir hatun olduğumdan, erkekler ile birlikte olurken onları sadece bedenen değil ruhen de mutlu etmeyi arzuluyorum, sapıkça bir arzu olabilir benim olayım ama böyle mutluyum ben. Seks işçisi olarak mesleğimi sadece tutkunu olduğum için yapan bir kadınım, bundan da ne utanıyorum nede sıkılıyorum. Ben diğerleri gibi değilim, bilinçliyim bu nedenle kondom yani prezervatif kullanma şartımız var çapkınlar, üzgünüm ama şapka takmadan içime giremezsiniz. Hepinizi çok seviyorum ve sizin beni gecelik olarak kiralamanızı bekliyorum. Merhaba çapkın beyler, öncelikle belirtmek isterim ki burada sizlerin zevkine sunmuş olduğum bütün fotoğraflarım bire bir bana ait. Siz bana geldiğinizde bu fotoğraflardaki hatun sizi kapıyı açacak ve o sizi istekle mutlu edecek.
Umarım fotoğraflarımı beğenir ve hemen beni ararsınız. Sizleri kendi evimde misafirim olarak ağırlıyorum ve mutlu ediyorum. Evim Antalya Merkez Güllük Caddesi üzerinde ANTALYA TRAVESTİLERİ olup, adres olarak çok rahat bulunabilecek bir yerde bulunuyor.
Rahat, derli toplu ve temiz bir ortamda sizi karşılıyorum. ilişki esnasında prezervatif kullanımını mecburi tutuyorum. Pazarlık yapmayı sevmeyen beyler her zaman ilk tercihimdir.

BEKA 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

İster Tinder'a Antalya travestileri bakıyor olun, ister iş yerinde veya günlük yaşamınız boyunca sadece avda olun, büyük olasılıkla birçok insanla Antalya travesti tanışacaksınız ve büyük olasılıkla, başlangıçta her şeyi hafif ve eğlenceli Lara travesti tutmaya çalışacaksınız.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta