Antalya Travesti Sitesine Katıl :

AYSUN

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
AYSUN

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Seksi gerçek anlamda istekle ve zevkle yapan bir hatun olarak benden kesinlikle memnun kalacağınızı biliyorum. Bu güne kadar benim kadar azgın ve istekli sevişen bir hatun daha görmediğinize emenim. Çok istekli, arzulu ve yatakta harikalar yaratan bir hatun ANTALYA TRAVESTİ olarak misafirlerini kesinlikle mutlu etmesini bilen bir travestiyim. Fotoğraflarım güncel ve doğaldır, amatör olarak çekildiler. Merhaba ben Selin. Antalya Merkez’ de Yüzüncü Yıl Bulvarı ve Güllük Caddesi mevkiine yakın, çok rahat bulabileceğiniz kendi yerimde sizleri ağırlıyorum, evim konforlu, temiz ve derli topludur. Hem güzelliğim hem de yataktaki maharetlerim konusunda çok iddialıyım ve Antalya’ da benden daha güzel ve alımlı bir travesti ile daha önce hiç görüşmediğinize eminim. Çok istekli, azgın ve sizi çok memnun edecek bir Antalya travesti partnerim. Özellikle ön sevişme ve sakso konusunda kimse elime su dökemez. Cinselliği sonuna kadar yaşamayı ve yaşatmayı çok seviyorum ve sizinle olan birlikteliğimde sizi zevke doyurmaya çalışıyorum. Sorunsuz ap olabilirim, sizi nasıl isterseniz o şeklide mutlu edebilirim. Antalya Merkez Güllük ve Yüzüncü Yıl bulvarına yakın konumda ANTALYA TRAVESTİLERİ otuyorum, sizi kendi yerinde ağırlayan yeni Antalya travesti parterim ismim BURÇİN. Kesinlikle birlikte olduğunuza pişman olmayacağınız, işin severek ve istekle yapan, sizi asla üzmeyecek, seksi size en kaliteli haliyle sunan azgın bir hatunum. Ön sevişme konusunda çok istekli ve yetenekliyim, özellikle saksoma bayılacaksınız , ne kadar istekli ve şevkle yaptığımı görünce o an hiç bitmesin isteyeceksiniz. Bir erkeği nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilen, işinde gerçek anlamda profesyonel bir hatunum. Yatağımı paylaşan beylere dilerlerse ap KONYAALTI TRAVESTİ olarak da hizmet edebilir, onlara aradıkları ve özlemini duydukları gerçek seksi tüm tabuları yıkarak yaşatabilirim. Antalya Merkez’ de Kapalı Yol mevkiine yakın, Kaymakamlık tarafına yakın adres olarak rahat bulabileceğiniz kendi yerimde sizleri misafirim olarak ağırlıyorum. Bakımlı güzel, seksi isteyerek yapan, kesinlikle memnun kalacağınız bir hatunum.
Sizlere sevgili edasıyla yaklaşacak, isteğinize göre sorunsuz ap olabilen, güler yüzlü ve cana yakın bir Antalya travesti partnerim. Burada yayınlanan fotoğraflar doğal ve oynama yapılmadan buraya kondular, benim yanıma geldiğinizde kesinlikle bu fotoğraflardaki hatuna sahip olacaksınız.

AYSUN 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Korkuteli Travestileri Travestiler seks konusunda ne yapacaklarını iyi bilen travestilar oldukları için iç çamaşırıyla bir erkeği etkilemeyi de çok iyi bilirler. Örneğin bir mekana gidip oturduğunuzu düşünün. Orada karşınızdaki bir travestinin eteğini aralayıp iç çamaşırını size seksi bir biçimde gösterdiğini düşünün.Kumluca Travestileri Oldukça tahrik olacağınızdan eminiz.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta