Antalya Travesti Sitesine Katıl :

AYNUR

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
AYNUR

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travesti Sesi ve güzelliyle pop müziğine damga vuran Antalya yeni travesti Aleyna yine gündemde olmayı başarmıştır. Giyinişiyle, konuşmasıyla, ANTALYA TRAVESTİ boktan tarzıyla herkesin dikkatini çekmeyi de başarmaktadır. 18 yaşında ünlü olan tilki herkesi hayran bıraktıran, sesiyle çoğu ünlüyü bile kendine hayran bıraktırmıştır. Bu sefer de Uludağ konserinde dikkat çekmiştir. Güçlü sesi ve dünya starı olma hedefiyle magazin gündeminin sık sık konuştuğu isimlerden biri olan ünlü şarkıcı, son zamanlarda özel hayatıyla gündeme geliyor. Rap dünyasının yeni isimlerinden biri olan Alanya grup yapan travesti ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştır. Bu durumu ne kadar yalanlasa da gittiği gece kulübünde çift birlikte dans ettiği videoları sosyal medyada viral olmuştu. İkili çok fazla göz önünde olmaktan hoşlanmıyordur. Aylardır birlikte olan çift sadece geçen gün yakalanmışlardır. Ancak rap sanatçısı olan bu geri zekalı ibnetor aşk yaşayan Tilki’nin annesi birlikteliğini onaylamıyor. Sonunda beklediğiniz ilan karşınızda, değişik zevkleri olanlar için Antalya sahibe travesti numarası telefonu aradığınızı biliyorum. Antalya köle arıyorum diyorsanız ve bu zevki size yaşatacak bir hatuna ihtiyacınız varsa, bu sayfada mutlaka kendinize uygun birisini bulabilirsiniz.
Biraz ilerledikten sonra tramvay durağına yaklaşmıştım. Ve aniden bir ses yükseldi bir kadın sesi ilk başta kendime karışmayayım dedim. Ama dayanamadım, sanki ANTALYA TRAVESTİLERİ annemin sesini duymuş gibiydim. Onu o şekilde hayal etmek bile beni delirtmişti, hemen koştum gittim. Saldırgan kadının üstüne çıkmış, ona Sahibe travesti şeklinde bir o taraftan bir bu taraftan tokat atıyordu. Kızı da çığlık çığlığa bağırıyordu. Yardım istiyordu. Çevreden birkaç adam geçti, fakat kimse dönüp bakamıyordu bile artık herkes yardım etmekten çekinir olmuştu. Hemen araya ben girdim, ilk başta ayırmaya kalkıştım, ama yapamadım. Bana vurmaya başladı ve ayağımdan bıçaklayarak oradan uzaklaştı. Beni o halde gören insanlar polisleri çağırdı, şeklinde bir açıklama yaptı. Çocuğun ailesi oldukça üzgündü. Çocuğun annesi benim oğlum komando olmak istiyordu fakat olamayacak çok üzgünüz çok diyerek acısını belirtti. Antalya ucuz travesti ve daha doğrusu Alanya travesti seçeneklerinden sizlere bir Alanya ucuz travesti ilanı paylaşmak isterim. Buralarda hatun çok ama işini hem ekonomik hem de kaliteli olarak yapan çok az. Kapı önünde tik tak dediğimiz tabirde çalışmayan, saat süre sınırı koymayan, en önemlisi de günümüz ekonomik kriz şartlarda ucuza çalışan bir Antalya travesti partneri hepimiz hak ediyoruz.

AYNUR 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Alanya Travesti kızlar oldukça sosyal olmalarına rağmen kendi aralarında asosyaldir ler.Alanya Travestileri havalı ve lüx bir yaşantıya olan düşkünlükleri ile bilinir ler.Alanya Travesti, zaman zaman diğe il veya ilçelere gitseler de her zaman en son adres Antalya dır.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta