Antalya Travesti Sitesine Katıl :

ALİSYA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ALİSYA

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Dizi ve film meraklıları için yeni vizyona girecek olan yeni Antalya yeni travesti filmi oldukça dikkat çekmektedir. Neredeyse dizi film oyuncuları, diğer insanlar bu filmi beklemektedir. Seyircilerin büyük bir heyecanla beklediği buram buram seks kokan bu yeni ANTALYA TRAVESTİ filminin ilk fragmanı verildi. Fragmanın verilmesiyle birlikte büyük ilgi gören film yapımcıları ve senaristleri mutlu etmiştir. Öncelikle Akseki travesti denildiğinde bu filminde oynayacak oyuncuları aktaralım. Daha sonra hayat kadınlarının ve travestilerin ve onun yaşadığı geçirmiş olduğu hayat zorluklarını söyleyelim. Filmin başrolünde, kimin oynayacağına siteciniz karar verecek, canımı sıkmayın lan. Oynadığı dizi filmlerden oldukça sevilen bir isimdir, fragmana göre Akseki yeri olan kendi evinde travesti filmini oynamak için yaratılmış diyebiliriz. Bunun yanında azgın ve seks düşkünü diğer ünlü oyuncular vardır. Antalya Kepez travesti ilanları bir yana, geniş bir yüz ölçüme yayıldığından Varsak travesti numaraları bulmak için web sayfamızdan da yararlanabilirsiniz. Kepez ap gay arkadaş için kendisine bir sırdaş ve dost isteyeler tarafından burası tercih ediliyor. Oyuncu Varsak gay doğum gününü babasının mezarı başında kutladı. Fox TV ekranlarında yayımlanan oldukça reyting ANTALYA TRAVESTİLERİ rekorları kıran hayatımsın canım benim dizisinin baş rol oyuncusu 2019 yılında babası KONYAALTI TRAVESTİ Hasan Kaya’yı kaybetmiştir. Doğum gününden bir gün önce bu acı olayı yaşaması onu oldukça sarsmıştır. Şimdi ise bu acı olayı Varsak cd tarafından dinleyelim. Ben babama çok düşkün bir kız çocuğuydum. Hep babamla oyun oynar gezmeye onunla giderdim. Kardeşlerim babamla olan ilişkimi hep kıskanırdı. Bir gün babamla pikniğe gitmiştik annem ve kardeşimde gelmiştir. Babam bana şunu sordu, Varsak pasif telefonu kızım eğer bir gün bana bir şey olursa sakın kendini yıpratma , bak üzülme ağlama demiyorum. Ama kendini çok yıpratma , geçici bir dünyada yaşayan geçici insanlarız biz. Elbet bir gün bu diyardan göçüp gideceğiz, demişti o an babama çok kızmıştım. Çünkü onu kaybetmek hayatımın bütün anlamını kaybetmek olurdu. Sizin için her şeyi yapacak olan ve mutluluğunuzu ön planda tutacak bir Konyaaltı travesti ile birlikte sağlam bir seks deneyimi yaşamak isterseniz size sadece bir telefon kadar yakınım. Beni arayıp yanıma gelmezseniz hatırım kalır, sizi çok özlerim ve isteklerim doğrultusunda sizi mutlu etme fırsatını benim elimden aldığınız için çok içerlerim.

ALİSYA 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Onların evlerinde misafir olabilir yada birlikte bir otele gidebilirsiniz.Akseki Travestileri Her türlü zevke uygun travesti bulunmaktadır. Onlarla en özel anlarınızı hiç çekinmeden yaşayabilirsiniz.Aksu Travestileri Sadece sizlerin onları bulmanızı beklemektedirler. İsterseniz sizin evinize de gelmektedirler.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta