Antalya Travesti Sitesine Katıl :

ALİNA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ALİNA

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Allahtan oda hastanede nöbetteydi, hemen yanıma gel dedi. Zarla zorla giyindim üstüme mont bile çekemedim, direk taksiye bindim ve hastaneye ANTALYA TRAVESTİ gittim. Ve yapılan testler sonucunda sağ mememde kocaman bir yumruk büyüklüğünde tümör olduğu görüldü, gerçekten Antalya travesti olarak hemen yıkılmıştım. Çünkü bir kez daha hastalık kaldıracak gücüm kalmamıştı, yorulmuştum adeta. Neredeyse ayda bir ameliyat masasına yatıyordum, Antalya gay ve de en önemlisi Finike travesti gay cd olarak orada kalkmaktan çok korkuyorum. Ama kısmetten öte yoktur, doktorum her zaman ki gibi dinç olmamı, hayattan kopmamamı istedi. Bu dönemlerde moral, motivasyon her zamankinden daha önemli. Biraz zor ama ben ANTALYA TRAVESTİLERİ alışık olduğum için yeneceğim. Bu hastalığı bırakamam kendimi beni bekleyen bir ailem, sevdiklerim var onlar için kendimi salmamalıyım. Allaha şükür Muratpaşa travesti olarak ameliyatım iyi geçti, bana dua eden beni arayan soran herkese sonsuz teşekkür ederim sizleri çok seviyorum, şeklide konuşarak herkese güzel ve özel bir yazı sunmuş oldu. Antalya Elmalı travesti olarak sizlere özlemle ve şehvetle seks hizmeti sunmaya devam ediyorum. Elmalı ap travesti yada Elmayı pasif gay cd telefonları numarları arayışınızda sizleri bekliyorum.
Ünlü şarkıcı Antalya travesti partner burada hastaneye kaldırıldı. Bir dönem bağırsak kanseriyle mücadele eden hatun kişilik, şimdi ise meme kanseriyle mücadele etmektedir. Birçok hastalığı atlatan ünlü Elmalı gay travesti partner kanserinde atlatacaktır. Önceki gün apar topar hastaneye kaldırılan kadınlardan bir tanesi, sosyal medyada takipçilerine kolunda serumla, dualarınızı eksik etmeyin notuyla takipçilerine seslendi.

ALİNA 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya Travestileri başarılı oldukları için meyve veren ağaç taşlanır diye taşlanmaktadır lar.Manavgat Travesti ve diğer yerler de yaşayan Travestiler sık sık görüşmektedir ler.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta