Antalya Travesti Sitesine Katıl :

ALİMİRA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ALİMİRA

ANTALYA TRAVESTİ

Seks denildiğinde Antalya travesti partner tercih edebilirsiniz. Bu vaziyette temizlik ve tertip düzen edinmek amacıyla, seks hayatınıza bakış açınızı değiştirecek bir Döşemealtı gay partner bulacağız.
4 aylık hamile kadın bir canice öldüren adamın ve kadının hikayesini anlatacağım. Dükkana gelen bir pazarlamacı, ürünü yanlış tanıttı ve Oberhausen escort hamile kadın öldürülmeden 1 gün öncesinde komşularına ve çeşitli arkadaşlarına şöyle bir konuşma yapmıştır. Bu konuşmadan hemen sonra ertesi gün bıçaklanarak öldürüldü. Arkadaşlarıyla yaptığı konuşmayı detaylı bir şekilde anlatalım. Döşemealtı pasif ilanları eşimle çok fazla tartışmaya başladım, ve artık katlanılmaz bir hal aldı. Bana sürekli hakaret ediyor. Küfür ediyor beni aşağılıyor bu durum benim oldukça canımı yakıyor, ve bunlar yaşanırken benim karnımda bebeğimde var. O çocuğu sadece ben istemiştim evet, ama sonuçta oda bir baba ve çocuğunu seveceğini düşünmüştüm. Ama öyle olmadı o ne beni Döşemealtı yeni travesti ne çocuğumu sevdi. Gerçekten çok can yakıcıydı, ama çocuğum için buna katlanmak zorundaydım. En sonunda canıma tak etmişti, bir gün beni ölesiye dövdü. Bir an ölmek istedim, kendimi de öldürmek istedim. Antalya Muratpaşa travesti olarak değerli ve zevk sahibi elit beylere Muratpaşa ap travesti olarak seks hizmeti sunuyorum. İyi ve güzel sevişen, ilk gördüğünüz anda tahrik olacağınız bir hatunum. Benimle geçirmiş olduğunuz zamandan birlikte keyif alacağımıza emin olabilirsiniz.
Adam belki günler haftalarca içip kendini kaybetmiştir. Daha sonra kadının kaldığı evine yani eşinin abisinin evine gitti. Aslında normal bir şekilde oturup konuşacaklardı, ancak öyle olmadı. Her iki tarafta alttan almadı, aralarındaki tartışma büyüdü. Bir namus meselesine döndü, ve tartışmaya şiddette eklendi. Eklenen şiddette her iki taraf birbirine girdi, ayrıca mahalle sakinleri bu durumu hemen polise haber verdiler. Bundan sonra ise kadının eşi sinirlenip eniştesini vurmuştur. Kaçmaya çalışırken jandarma ekipleri olaya müdahale edip kardeşi tutuklamıştır. Gözaltına alınan kardeş ifadesinde şöyle söylemiştir. Ben Muratpaşa yeni travesti olarak, kardeşimin ölmesine izin veremezdim. Eğer o anda ben onu vurmasaydım, o kardeşimi vuracaktı, ve ben buna izin vermedim. Her türlü cezaya hazırım, eğer ben yüksek bir ceza alırsam oda alsın. Çünkü bunu hakkediyor, diyerek ifadesini verdi. Mahkeme bu ifadeden sonra davayı erteledi. Olayın perde arkasını inceledikten sonra her iki tarafa cezai yaptırımı yapılacaktır. Davadan sonra sonucu tekrardan anlatacağım. Antalya kondomsuz travesti arıyorsunuz, seksi sonuna kadar hissetmek istiyorsunuz, lakin dikkatli olmanız gerek. Antalya prezervatif kullanmayan travesti ile birlikte olmak hiç akla mantığa uygun bir olay değil. Göte giriyorsunuz sonuçta ve ciddi şeklide mikrop bakteri yuvası, ne kadar sikinizi yıkarsanız yıkayın virüs tarzı bir şey kapmanız çok rahat olur.

ALİMİRA 27

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :32

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Ancak yıllar geçtikçe çevrimiçi söylem değişti ve Antalya gay aldığımız kelimeler de değişti.Diğer çevrimiçi platformlar gibi, Konyaaltı travesti kadınları, ve diğer savunmasız Antalya travesti grupları hedef alan nefret söylemi ve taciz edici içerikle dolup taşıyoruz. Çevrimiçi ortamda Antalya travestileri nefret söylemi ve taciz edici içerik, çevrimdışı ortamda gerçek zarara neden olabilir.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 435 Oyuncu Bulunmakta